po prostu zdjęcia – 3

Znowu jesienny Kołobrzeg ……………..

Kawiarnia na molu w Kołobrzegu.

A tu na bluzce znależliśmy taką broszkę czyli ……………

Obray z domu wczasowego………….

Ciekawe ogłoszenia .

Odbicie w szybie stolika.

Latarnia morska w Kołobrzegu z daleka.

Wspaniały zamek z piasku.

Mostek drewniany w ecoparku.

Widok z okna.

Wąż na plaży , przy skarpie.

Sjesta poobiednia.

Wrześniowe niebo W Kołpbrzegu 2023 r.

Które zdjęcia przypadły wam do gustu, które najbardziej się spodobały. Czekam na waszą opinię, która pomoże mi w tworzeniu następnych wpisów.

24 myśli na temat “po prostu zdjęcia – 3

  1. Świetny artykuł. Naprawdę dobrze napisane. Wielu autorom wydaje się, że mają odpowiednią wiedzę na ten temat, ale zazwyczaj tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Po prostu świetny artykuł. Koniecznie będę rekomendował to miejsce i regularnie odwiedzał, aby zobaczyć nowe posty.

  2. Z Kołobrzegu mam wspomnienia 🙂 Tam pierwszy raz zobaczyłam morze na początku podstawówki. A w wieku 33 lat pojechałam na wczasy z koleżanką i wytańczyłam się za wszystkie czasy właśnie tam, w budynku za zamkiem z piasku 😀 Zdjęcia wszystkie mi się podobają. Pozdrowienia Krysiu serdeczne 🙂

  3. Z przyjemnością pochodziłam Twoimi śladami. Swoje zostawiłam dwa lata temu późną wiosną. Mam zamiar jeszcze nie raz tam wrócić. W sumie ode mnie to niedaleko!
    Pozdrawiam serdecznie!

  4. Krysiu Twoje zdjęcia przyciągają wzrok i niosą ze sobą piękno i spokój otaczającej przyrody. Czasem nie potrzeba słów, by oddać urok widoków. Dzielenie się takimi fotografiami to wspaniały sposób na inspirację dla innych!

Dodaj komentarz