Człowiek pośród miasta.

Tym razem poszukałam wśród swojego archiwum fotek z różnych miast . Nie są to miasta wielkie , piękne , ale zwykłe …….może czasami szare. Ciekawa jestem je odbieracie.

1. Warszawa, kampus Politechniki warszawskiej . Wido z okiem ISIWU.
2. Warszawa , widok w czasie budowy metra na ul.Kubusia Puchatka.
3. Warszawa .Wieczór na placu przed grobem Nieznanego Żołnierza.
4. Miasto Hel .
5. Warszawa wieczór , widok w oddali budynku GUS- u
6. Warszawa . Widok wyschniętej Wisły.
7. Miasteczko Łoś.
8. Kraków – widok na rynek.
9. Gdynia. Nowe zabudowania przy porcie.
10. Warszawa . Widok z pałacu Kultury.
11. Warszawa. Widok na dawny budynek KC.

Liberec – miasto czeskie.

Różne pory dnia i roku , różne budynki .

Utrwaliłam budynki , miejsca, sytuacje dla samej przyjemności fotografowania i przeglądania ich w swoim prywatnym folderze. To trochę jak zbieranie znaczków czy kolekcjonowanie dzieł sztuki wybitnych artystów. Dodatkową satysfakcję dostarcza fakt, że zostały one stworzone przeze mnie (wybrane, uchwycone, obrobione) i często możemy pochwalić się nimi szerszej publiczności.

Czy wy też tak macie?

16 myśli na temat “Człowiek pośród miasta.

 1. Ale super zestaw zdjęć, oglądałam każde bardzo dokładnie, bo każde inne i każde ciekawe. Dziękuję Ci za tę blogową wystawę. 🙂 Chyba najbardziej podoba mi się Kraków przez okno i Warszawa z Pałacu Kultury, ale wszystkie sa fajne. To z budowy metra na przyklad jest takie pełne życia.

 2. Tez tak mam, fotografuje wszystko, co przykuwa w danym momencie uwagę, mąz mówi, ze to zboczenie blogowe, ale ja sama lubię do starych zdjęć wracać.
  Ciekawe ujęcia i przypomnienie sytuacji:-)

 3. Kiedyś miałem fazę na zdjęcia. Dziś już mi minęło. Nie mniej mam na dysku ok. 20 tysięcy zdjęć. A nie za często do nich wracam.

  Miasto to wdzięczny temat zdjęć, zawsze coś się dzieje. Z drugiej strony dla osób lubiących naturę, spokój to coś odrzucającego przynajmniej lekko. Najlepiej spędzić nieco czasu w mieście jakimś, a potem pojechać np. do lasu. 🙂

  Nigdy nie lubiłem upałów. A widzę, że teraz coraz częściej będzie takie lato (niestety).

  Pozdrawiam!

  1. Trochę się nazbierało przez lata. 🙂 Nie mniej zawsze coś może mi się z tych zdjęć przydać.

   Pewnie nie. Zwłaszcza, że całość opisywanych zjawisk kończy się w 2017 roku. A potem działo się pewnie jeszcze więcej jeśli o dezinformację chodzi.

   Pozdrawiam!

 4. Fotografuję miasta, zawsze można znaleźć coś ciekawego. Zależy na co się patrzy, jaki mamy punkt widzenia.
  Pozdrawiam cieplutko💚😊🌼🍀

 5. Widok wyschniętej Wisły – bardzo smutny, a miasta , kamienice i osiedla – naprawdę interesujące. Widać, że Warszawa to Twoje miasto i znasz jego zakątki i pielęgnujesz pamięć o tym mieście. Pozdrawiam serdecznie :))

 6. Krysiu fajny zbiór o fajnie fotki. Ja czasem też lubię wyjsc do miasta, zobaczyć coś ciekawego, coś nowego . Od jakiegoś czasu lubię Oslo bo mocno się zmieniło od czasu naszej przeprowadzki do Norwegii 🙂

 7. Lubię ruch, gwar, więc miasto jest dla mnie atrakcyjnym miejscem. Piękne zdjęcia robisz, masz talent i wiesz, na czym zawiesić oko.
  Serdeczności

 8. Krysiu, też ciągle pstrykam zdjęcia, MS zanudza w kółko pytając po co mi tyle zdjęć tego samego 😉 A ja to lubię, oglądam potem wielokrotnie i za którymś razem dokonuję selekcji zostawiając najciekawsze, ale to ja decyduję, które zostawiam. Zrobiłaś ciekawą wystawę swoich fotografii, każda jest ważna, każda jest zamkniętym wycinkiem życia… Piękne są 🙂
  Uściski!

Dodaj komentarz