Wspomnienie zimy zatrzymane na zdjęciach.

Tym razem na zdjęciach zima.

Droga pod reglami.
Droga pod Reglami.

Na drugim planie kulig ( trochę smutny).

Droga do Kuźnic.

Dolina Jaworzyńska

Dolina Jaworzyńska

Dolina Kościeliska

Droga na Gubałówce.

Gubałówka.

Dolina Jaworzyńska.
Widok na Tatry z Gubałówki.
Widok na Zakopane z Gubałówki.

Wspomnienia i widoki utrwalone na zdjęciach zostają z nami dłużej. Prawda

30 myśli na temat “Wspomnienie zimy zatrzymane na zdjęciach.

 1. Oj taaak – w tym roku także zaznałem śniegów. Fajnie jest tak się przez nie przebijać, człowiek pada gdy już dotrze do schroniska, ale za to potem jak cudownie smakuje odpoczynek.

 2. Warto fotografować, żeby zatrzymać miłe wspomnienia na zdjęciach. Potem jeszcze milej się ogląda. U Ciebie jak zawsze magicznie i miło się ogląda twoje zimowe fotografie. Ja to mam tysiące zdjęć z różnych wypraw, ale nie mam kiedy tego uporządkować. Ciągle to odkładam, bo jest co innego. Piękne zimowe kadry w Tatrach, W Kuźnicach już dawno nie byłam. Super klimat.

  Pozdrawiam najserdeczniej Krysiu.

 3. Przepiękne zdjęcia Krysiu. Najbardziej do gustu przypadły mi zdjęcia nocne. Tęsknię nieco za górami – byłem w nich w roku 1998 – i – 2001. Niebo, nocne niebo i gwiazdy są tam zazwyczaj inne – niż u mnie na wyżynach podkrakowskich. Serdeczne pozdrowienia 🙂 .

  1. Oh to masz blisko do tych górskich, zaczarowanych miejsc. Jak to się mówi rzut beretem. Zazdroszczę. Pozdrawiam

 4. Krysiu, piękna ta zima u Ciebie. U mnie od kilku dni pada ,a wcześniej było tak jak w maju, slonce i słońce. Zimy na południu Norwegii nie mamy już kilka lat z rzędu. W weekend wybieramy się w góry to jest szansa że zobaczymy zimę 🙂

  1. Aniu , zmartwiłas mnie bardzo . Ja była pewna przekonana , że gdzie ale w kraju tak daleko położonym na północy jak Norwegia to śniegu nie brakuje. A tu piszesz , że zimy tam są bez śniegu . On dużo się zmienia w przyrodzie. Pozdrawiam

  1. Nic straconego . Może tej zimy to już nie ma co, ale już od najbliższego grudnia namawiam na wyjazd w góry.

Dodaj komentarz