11 myśli na temat “Szary dzień

 1. A ja lubię wszystkie pogody. Czasem oczywiście narzekam (głównie jak jest za gorąco, co w moim przypadku oznacza wszystko powyżej 23 stopni ;p) ale bardzo podoba mi się nasz klimat i te ciągłe zmiany. W każdej pogodzie widzę cos pięknego.
  A propos piękna – zdjęcie jest piękne!

  1. Oczywiście , każda pogoda ma swoje plusy tzn spacer w pochmurny dzień jest wspaniały i spacer w upalny, sierpniowy dzień też ma urok – sa to przeżycia inne , ale oba mogą być niezastąpione.
   Dziękuję za odwiedziny.
   Serdecznie pozdrawiam

  1. Każda pogoda przynajmniej dla mnie : czy słońce , czy też ma swoje piorytety .
   Jesienią mozna pójść do kina , do teatru . W srodku lata rzadko mi się to zdarza .
   Pozdrawiam
   Krystyna

  1. Na takie dni są różne sposoby np filiżanka gorącej czekolady , kino ewentualnie muzeum, koc + dobra książka + wygodna kanapa + herbata z cytryną itd itd.
   Każdy ma swój sposób na szary dzień .
   Pozdrawiam

 2. Szare dni mają swój urok, zwłaszcza kiedy towarzyszą im mgły i mgiełki, te ‘fotogeniczne’, nie te, które utrudniają np. jazdę samochodem:) Kocham jesień, z wszystkimi jej pogodowymi kaprysami, mimo że przynosi też chandry i depresje, choć im człowiek starszy, tym mniej na nie odporny. A może na odwrót, przyzwyczaja się?
  Pozdrawiam z Wrocławia, własnie pod taką mgiełką, która może być też smogiem, niestety…;)

  1. Jesień to też czas na przemyślenia , czas wspomnień , zadumy . Jesienią można poświęcić czas na to wszystko na co brakuje czasu cały rok tzn czytać książki – te na które nie było czasu cały rok, haftować , szydełkować .
   Jest to bardzo potrzebny czas dla każdego .
   Pozdrawiam

Dodaj komentarz